Služby.

HEADHUNTING

Chýbajú vám juniori? Radi vám ich pripravíme. Chýbajú vám seniori? Hravo vám ich nájdeme. Vďaka našim niekoľkoročným aktivitám a kontaktom vám vieme pomôcť vyriešiť problémy s ľudskými zdrojmi.

OUTSOURCING

V DMC je množstvo freelancerov, ktorí sú vám ihneď k dispozícií vo všetkých oblastiach online marketingu. Či už máte nárazové projekty a vyhovuje vám flexibilita, alebo môžete dočasne vykryť svoj nedostatok zamestnancov.

DIGITÁLNY AUDIT 

Využívate všetky nástroje online marketingu? Využívate ich efektívne? Robí pre vás agentúra naozaj maximum? Nechajte si spraviť bezplatný audit a my vám poradíme, ako byť viac úspešný v online svete.

MANAŽMENT KAMPANÍ 

Ponúkame vám komplexný manažmenť vášho online marketingu: PPC google a facebook reklamy, správa sociálnych sietí, SEO, copywriting, PR články, video reklama, email marketing a pod.

GRAFICKÝ DIZAJN

Náš team mladých a kreatívnych grafikov vám navrhne trendové a fresh Logo, corporate identity, vizuály, bannery, grafiku pre web a aplikácie, rollupy a plagáty tak, aby ste pred konkureciou vynikli.

WEB DESIGN

Tvorba web stránok už nie je taká časovo a finančne náročná, ako bolo donedávna. Nový, moderný a plne funkčný web či e-shop vám môže zvýšiť tržby už za pár dní. Nezaspite dobu.