O nás.

História a zameranie

Digital Marketing Club vznikol v roku 2011 na Fakulte managementu Univerzity Komenského v BA so zámerom vzdelávať študentov a pripravovať ich na prax v oblasti online marketingu a podnikania. Začal organizovať odborné prednášky, workshopy a vytvoril prostredie pre študentov, aby mohli získavať praktické skúsenosti na reálnych projektoch poskytovaním online služieb firmám.

Postupne sme naše aktivity rozšírili o konferenciu, vzdelávacie víkendové pobyty, obedy s úspešnými podnikateľmi a mentoring. Po rokoch pôsobenia náš klub vychoval stovku šikovných marketérov, preto už svoje aktivity nezameriavame iba na študentov, ale aj na odbornú verejnosť, ktorá v našom klube nájde okrem vzdelávania aj prístup k zaujímavým pracovným pozíciám a komerčným projektom.

Pozrite si prezentáciu nášho klubu

8

Rokov pôsobenia

24

Aktívnych členov

8

Konferencií

4

Marketingovice

Ing. Jaroslav Vojtechovský, PhD.

Zakladateľ & CEO Digital Marketing Clubu

 

Pred pár rokmi som sa inšpiroval zakladateľom našej univerzity Jánom Amosom Komenským a jeho odkazom “škola hrou” a začali sme sa so študentami hrať, resp. tvoriť zaujímavé projekty, ktoré vytvárajú výborné prostredie pre odborný ale aj osobnostný rozvoj. Kreativite sa u nás medze nekladú, preto každý nadšenec je medzi nami vítaný.

Jaroslav Vojtechovský

Lucia Husenicová

CSO

Ľuboš Dubovec

PPC Špecialista

Michaela Reichová

COO

Michal Valek

Finančný Manažér

Veronika Hesková

Manažér oddelenia Brand & PR

Lukáš Karabín

Fotograf & Grafický Dizajnér

Oliver Mészároš

SEO & Web Špecialista

Marek Földi

Video a Email Marketing Špecialista

Hlavný partner

Partneri