Blíži sa september a náš klub sa už siedmykrát naplno rozbehne. Tento rok však prichádzame s veľkou novinkou –  Digitálnou Univerzitou. Pripravili sme komplexný program vzdelávania v oblasti digitálneho marketingu nie len pre študentov, ale pre všetkých, ktorí by sa radi ponorili do vôd marketingu vo svete digitálu. Na svoje si takto určite prídu aj malí podnikatelia, ktorí vidia potenciál predaja na internete či marketéri, ktorí sa chcú posunúť ešte o krok vpred. Aj preto budú všetky kurzy prebiehať v sobotu.

Na základe našich sedemročných skúseností so vzdelávaním ľudí v oblasti digitálneho marketingu sme postavili projekt Digitálnej univerzity na 3 hlavných pilieroch:

Komplexné vzdelávanie

Digitálny marketing je mix rôznych nástrojov a kanálov, ktoré navzájom súvisia. Ich správnym pochopením a využívaním vzájomných synergických efektov dokážeme z marketingu v digitálnej oblasti profitovať ešte viac. Témy prednášok sme preto precízne vyberali a usporiadali tak, aby na seba následne nadväzovali. Budeme vás učiť len veci, ktoré skutočne využijete a okrem množstva faktov sa s vami top experti podelia aj o zaujímavé prípadové štúdie z ich dlhoročnej praxe.

Prepojenie s prácou na reálnych projektoch pod dohľadom mentorov

Nie je to žiadna novinka, že najlepšie sa učí na reálnych projektoch. Ani najlepší výklad nenahradí prax. A práve preto sme polovicu štúdia vyčlenili na praktickú výučbu na reálnych projektoch pod dohľadom osobných skúsených mentorov. Ak máte vlastný projekt pokojne môžete počas štúdia prakticky pracovať práve na ňom a nestrácať čas.

TOP skípri

Ponúkame vám kvalitné vzdelanie. Učiť vás budú skutoční odborníci a najuznávanejší experti. Ich bohaté (aj rečnícke a vyučovacie) schopnosti a skúsenosti vás určite vtiahnu do sveta digitálneho marketingu. Na celom projekte participuje 16 speakrov s rôznou expertízou, ktorých by ste na jednom mieste hľadali len ťažko.

Naším cieľom je vytvoriť priestor, kde sa budú ambiciózni ľudia nie len vzdelávať, ale aj vzájomne spoznávať, networkovať pokojne aj so spíkrami a vytvárať unikátnu živú komunitu, ktorá sa ukončením štúdia neskončí, skôr naopak. Účastníci sa tak môžu tešiť na zaujímavé párty a teambuildingové akcie či bonusové prednášky.

Projekt podporujú silní partneri ako: Grow with Google, Websupport, StartitUP, Slido, Strossle a samsiDigital

Pozývame vás stať sa súčasťou unikátneho komplexného vzdelávacieho programu digitálneho marketingu na Slovensku.